Hunsbedt Bil / Kontakt

Kontakt

Ring oss på 38 35 70 00
eller send e-post til firmapost@hunsbedtbil.no

DSC06825

Åpningstider salg

Mandag til fredag: 08:30 – 16:00
Torsdag: 08:30 – 18:00
Lørdag: 10:00 – 13:00

Åpningstider verksted

Mandag til fredag: 07:30 – 15:30
Torsdag: 07:30 – 15:30
Lørdag: Stengt

Åpningstider delelager

Mandag til fredag: 07:30 – 15:30
Torsdag: 07:30 – 15:30
Lørdag: Stengt

Hunsbedt Bil AS

Industrigata 18
4480 Kvinesdal

Sentralbord

Tlf: 38 35 70 00
firmapost@hunsbedtbil.no

Ansatte

Verksted

Øyvind Gyland

Verksted Coach
oyvind.gyland@hunsbedtbil.no
45 83 42 99

Jone Mikkelsen

Andon
jone.mikkelsen@hunsbedtbil.no
38 35 70 00

Christian Olsen

Personlig servicetekniker Volvo
christian.olsen@hunsbedtbil.no
46 63 78 68

Steven Bjelland

Personlig servicetekniker Volvo
steven.bjelland@hunsbedtbil.no
92 22 78 66

Jan Åge Senland

Personlig servicetekniker Volvo
jan.age.senland@hunsbedtbil.no
46 41 50 31

Sven Erik Engedal

Personlig servicetekniker Volvo
sven.erik.engedal@hunsbedtbil.no
48 40 36 42

Marius Lindefjell Johnsen

Personlig servicetekniker Ford
marius.lindefjell.johnsen@hunsbedtbil.no
48 40 36 50

Kjetil Hauan

Personlig servicetekniker Ford
kjetil.hauan@hunsbedtbil.no
48 40 37 76

Salg

Stein Arvid Egeland

Salgsansvarlig Volvo og bruktbil
stein.arvid.egeland@hunsbedtbil.no
90 11 54 25

Ola M. Stokkeland

Salgsansvarlig Ford og bruktbil
ola.stokkeland@hunsbedtbil.no
92 85 47 62

Delelager

Harald Kvinlaug

Delelager
harald.kvinlaug@hunsbedtbil.no
92 21 71 54

Klargjøring

Ludvik Hægeland

Klargjøring
firmapost@hunsbedtbil.no
38 35 70 00

Gabriel Nichifor

Klargjøring
firmapost@hunsbedtbil.no
38 35 70 00

Administrasjon

Mathiane Hunsbedt

Salgsmedarbeider
mathiane.hunsbedt@hunsbedtbil.no
92 85 97 21

Turid Hunsbedt

Økonomi
turid.hunsbedt@hunsbedtbil.no
92 22 47 31

Terje Skaar

Garanti og IT
terje.skaar@hunsbedtbil.no
92 23 45 42

Tommy Slettebø

Daglig leder & selger
tommy.slettebo@hunsbedtbil.no
92 04 51 51

Samarbeidspartnere

Bilskade Kvinesdal

Hunsbedt Bilberging